Continutul Principal

Echipa PRO România

Victor Ponta

Victor Ponta

  • Prim-Ministru, Guvernul României - Mai 2012 - Noiembrie 2015
  • Deputat în Parlamentul României - 2004 - prezent
  • Decembrie 2008 - Octombrie 2009- Ministru delegat pentru Relaţia cu Parlamentul, Guvernul României
  • Martie 2004 - Decembrie 2004 - Ministru Delegat pentru Controlul Implementării Programelor cu Finanţare Internaţională şi Urmărirea Aplicării Acquis-ului Comunitar, Guvernul României
  • Fundaţia "Black Sea Regional Cooperation Projects 2020" - Președinte

Mă poți găsi și pe: